انجمن علمی مهندسان نفت ایران

ترجمه تخصصی متون
توسط کانون مترجمان نفت و شیمی

تنها یک کلیک تا بزرگترین کتابخانه آنلاین نفت و گاز و پتروشیمی

»
«برای استفاده از تمام امکانات و مطالب انجمن به جمع 34245 عضو سایت بپیوندید! ثبت نام
قوانین سایت و حریم خصوصی

قوانین سایت و حریم خصوصی
۰۸/۱۱/۱۳۹۱، ۱۹:۰۰ ساعت
قوانین سایت

قوانینی که کاربران مستلزم به اجرای آن هستند به شرح زیر می باشد:
بند الف – قوانین عضویت و کاربری

قانون1
کاربران باید هنگام ثبت نام در سایت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خوداستفاده نمایند. کلمات رکیک و نامناسب،موجب حذف اکانت خواهد شد.

قانون2
هر کاربر تنها حق انتخاب یک نام کاربری را داشته و در صورت فعالیت یک کاربر با دو اکانت هر دو اکانت محدود یا حذف خواهد شد.

قانون3
نام کاربری افراد تنها 1 بار و با ذکر دلیل قابل تعویض است.برای تعویض نام کاربری درخواست خود را به اکانت ادمین از طریق پیام خصوصی بفرستید.

قانون4
استفاده از هر اکانت مختص به دارنده آن می باشد. چناچه ثابت شود شخصی اکانت خود رادر اختیار دیگران قرار داده است ، پس از تذکر اولیه ، اخراج و در صورت تکرار حذف اکانت را در بر خواهد داشت.

قانون5
وظیفه حفظ کلمه عبور هر کاربر با خود اوست. مدیریت سایت هیچ گونه مسولیتی در برابرهک شدن پسورد افراد نخواهد داشت.
- تبصره: پسورد افراد به صورت کد شده (نا متقارن) در سایت ذخیره میشوند به این مفهوم که امکان دستیابی به پسورد از روی اطلاعات ذخیره شده در سایت وجود نخواهد داشت.لذا هک شدن پسورد تنها در صورت سهل انگاری کاربر اتفاق خواهدافتاد.


بند ب – قوانین ارسال ها

قانون1
مسولیت محتوای هر ارسال با فرد ارسال کننده است و لزوما نظر مدیریت سایت نیست.

قانون2
پست های سیاسی بدون اطلاع کاربر حذف می شوند.

قانون3
کاربران می بایست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پيامهای خود از یک موضوع مناسب استفاده نمایند. این موضوع می بایست در رابطه با مطاب ، سوال ، مشکل و یا پيام ایشان باشد.در غیر اینصورت در حالتی که کاربر جدید باشد به او اخطار داده خواهد شد. در صورت تکرار این موضوع توسط کاربران چه جدید و چه قدیم ، برخورد جدی خواهد شد.

قانون4
ارسال مطلب نامربوط با موضوع اسپم بوده و ممنوع است. در این صورت می بایست در مطلب در یک موضوع جدید ایجاد شود.

قانون5
در صورتی که مایل به ارسال مطلبی از یک سایت دیگر می باشید ، حتماً منبع آن را ذکرنمایید. در صورتی که مطلب یا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصی بود ، حتماً نام وی را ذکر نمایید . چنانچه انتشار مطلب نیاز به اجازه از صاحب اثر دارد از وی اجازه بگیرید.

قانون6
بی احترامی به افراد ، عقاید ، قومیت ها ، جنسیت ها و احزاب اکیدا ممنوع است و بافرد خاطی برخورد جدی می شود.

قانون7
ایجاد نا آرامی ، دلسردی ، به حاشیه کشیدن پست ها ، برخورد بد با کاربران ومبتدیان و... ممنوع است و اخراج و حذف اکانت (در صورت تکرار) را در بر خواهد داشت.

قانون8
لطفاً در صورتی که اطلاعاتی درباره موضوع ندارید از ارسال مطالبی که باعث شلوغ کردنآن ارسال شود خودداری فرمایید.

قانون9
از نوشتن نامه های تجاری و یا تبلیغات تجاری پرهیز كنید. اگر جواب سوال كاربری به گونهای بود كه مربوط به سایتهای تجاری میشد میبایست فقط در زمینه سوال كاربر سایت معرفیشود و از به كار بردن جملات و كلمات تبلیغاتی خودداری نمایید.

قانون10
مسئولیت تمامی فایلها ، تصاویر و ... كه از طریق سایت رد و بدل میشوند بر عهده كاربرفرستنده میباشد و سایت در قبال این گونه مسایل هیچ تعهدی در زمینه سالم بودن آنها،ویروسی نبودن آنها و ... ندارد. ما به شما پیشنهاد میكنیم حتما پس از دریافت فایلهاو ... آنها را قبل از استفاده توسط نرم افزارهایی كه كار ویروس یابی و اسكن فایلهارا بر عهده دارند ، چك نمایید.

قانون12
برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوال از انجمنهااستفاده نمایید در صورتی كه مستقیما با یك كاربر از طریق ایمیل ، چت و یا هر طریقه دیگری ارتباط داشته باشید سایت هیچ گونه تعهدی در مقابل بوجود آمدن مشكالات احتمالی نخواهد داشت.

قانون13
از نوشتن مطالب به صورت پینگیلیش (Salam)جداً خودداری کنید، در صورت مشاهده ابتدا تذکر وبرای بار دوم دسترسی کاربر محدود میشود.

قانون14
مطالب و تصاویر انتخاب شده در امضاها و آواتار ها باید مطابق با قوانین سایت باشد.همچنین از قرار دادن چند عکس به صورت ثابت و یا متحرک با حجم بالا در امضا خودداریکنید، در صورت مشاهده امضا یا آواتار شما حذف میشود.

قانون15
چنانچه کاربری از هر کدام از قوانین بالا سرپیچی کرد و این قوانین را زیر پا گذاشت هیچ کدام از کاربران دیگر حق ندارند به آن کاربر تذکر دهند و اشتباه آنها رو به آنهااطلاع دهند و تذکر فقط مخصوص مدیران و همکاران سایت است. کاربران میتوانند توسط پیغام خصوصی اشکالات و ... را با مدیران در میان بگذارند.

قانون16
کاربران موظفند به تذکرات مدیران داخلی توجه نمایند.

قانون17
انجمن مهندسان نفت ایران تابع قوانین ایران اسلامی است.متن کامل قانون جرایم رایانه ای در سایت ساماندهی وزارت ارشاد موجود است.رعایت این قوانین نیز برای کاربران الزامی است.

قانون ۱۸
قرار دادن لینک و محتویات تبلیغاتی در هر موضوعی به خصوص درباره سایت های مرتبط با این سایت از لحاظ محتوایی در امضا یا ارسال ممنوع است.همچنین ارسال ‍‍پیام خصوصی تبلیغاتی ممنوع می باشد و با خاطی برخورد می شود.
تبصره: کاربران محترم می توانند برای تبلیغات آثار خود مثل کتاب ، نرم افزار آموزشی و غیره پس از هماهنگی با مدیر سایت اقدام کنند.

حریم خصوصی افراد:
- مدیریت سایت نهایت تلاش برای استفاده از آخرین تکنولوژی ها و به روز رسانی ها برای امنیت بالای سایت را دارد تا اطلاعات کاربران به هر شکل ممکن محفوظ بماند. اطلاعات کاربری شما نزد سایت محفوظ خواهد ماند و به هیچ عنوان منتشر نخواهد شد.با این حال Iran-SPE مسولیتی در برابراز بین رفتن اطلاعات روی سایت نمی پذیرد.

- پیام خصوصی و ایمیل های ارسالی بین کاربران[که از طریق سایت ارسال می شوند] جزء حریم خصوصی آن ها بوده و به هیچ عنوان محتوای آن از طرف مدیریت سایت چک نمی شود. اما در صورتی که دریافت کننده پیام آن را به مدیر گزارش کند به مشکلات بوجود آمده رسیدگی خواهد شد.

- اطلاعات اعضاء بغير از آن قسمت از اطلاعات که بطور معمول توسط نرم افزار سايت قابل ديدن ميباشد ، محرمانه نگهداري ميشود.

- حذف کامل اکانت کاربرانی که در سایت بسیار فعال بوده اند ممکن نیست زیرا آرشیو سایت را مختل می کند. با این حال با توافق کاربر قابلیت انتشار مطالب قبلی توسط اکانت دیگر ممکناست.

توجه:
1- مدیریت سایت در هر زمان می تواند قوانین سایت را مطابق با صلاح سایت و اعضا تغییر دهد.

2- کلیه قوانین وضع شده برای استفاده بهتر کاربران گرامی از سایت است.

 
(آخرین تغییر در ارسال: ۲۹/۰۶/۱۳۹۲، ۱:۰۳ توسط همایون قاسمی.)

موضوعات مشابه ...
کاربران در حال بازدید این موضوع:
1 مهمان
تاپیک های مهم انجمن

برای دریافت مهم ترین مطالب
به کانال تلگرامی انجمن بپیوندید!
© 1390-1396 کلیه حقوق برای انجمن مهندسان نفت ایران محفوظ است.هر گونه کپی برداری و انتشار محتوای رایگان سایت بدون ذکر منبع و یا محتوای غیر رایگان به هر شکل، ممنوع است.