انجمن علمی مهندسان نفت ایران

ترجمه تخصصی متون
توسط کانون مترجمان نفت و شیمی

تنها یک کلیک تا بزرگترین کتابخانه آنلاین نفت و گاز و پتروشیمی

»
«برای استفاده از تمام امکانات و مطالب انجمن به جمع 35920 عضو سایت بپیوندید! ثبت نامانجمن علمی مهندسان نفت ایران (Iranian Scientific Society of Petroleum Engineers) در راستای کمک در پیشرفت علم مهندسی نفت در ایران، در سال 1390 فعالیت خود را در زمینه ی اخبار، مقالات، کتابها، هندبوک ها، نرم افزارها، فایل های چند رسانه ای نفتی و کنکور کارشناسی ارشد نفت آغاز کرد.هدف این وب سایت، مکانی برای آشنایی، گرد هم آوری و تبادل اطلاعات و تجربیات علاقه مندان، دانشجویان، فرهیختگان، اساتید و صنعتیان مهندسی نفت به خصوص پارسی زبانان و ایرانیان گرامی می باشد.انجمن توسط گروهی از دانشجویان و فارغ التحصیلان مهندسی نفت اداره می شود و به هیچ ارگان دولتی و جهانی به خصوص SPE تعلق ندارد...

خدمات غیر رایگان ما عبارت است از :
ترجمه متون تخصصی مهندسی نفت توسط تیم متخصص متشکل از دانش جویان و فارغ التحصیلان ارشد و دکترای مهندسی نفت در دانشگاه های برتر کشور.
برای سفارش ترجمه کافی است فایل خود را به ایمیل [email protected] یا ای دی تلگرامی @iranspe1 ارسال کنید. پس از بررسی یک فاکتور در سایت برای شما ایجاد می شود که می توانید با مراجعه به آدرس زیر آنرا پرداخت کنید.


ادرس: خیابان زنجان٬ بالاتر از تقاطع بهنود کوچه علی مدد سلطانی٬ پلاک 6 واحد 3
تلفن: 66020471تاپیک های مهم انجمن

برای دریافت مهم ترین مطالب
به کانال تلگرامی انجمن بپیوندید!
© 1390-1396 کلیه حقوق برای انجمن مهندسان نفت ایران محفوظ است.هر گونه کپی برداری و انتشار محتوای رایگان سایت بدون ذکر منبع و یا محتوای غیر رایگان به هر شکل، ممنوع است.