refinaryrig
افراد میهمان مجاز به دانلود فایل نمی باشند. اگر حساب کاربری دارید وارد شوید و مجدد تلاش کنید. در غیر این صورت ثبت نام کنید.
انصراف

استخدام در بزرگترین پالایشگاه ایران


۰ ۱۵۲۰ ۱ ۱۳۹۳/۰۵/۰۵ ۰۴:۵۹
شرکت پالایش نفت بندرعباس در نظر دارد بمنظور تأمین نیروی انسانی خود در واحدهای عملیاتی /مهندسی/ستادی 250 نفر داوطلبان مرد واجد شرایط را در مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی در رشته و گرایشهای مندرج در از طریق برگزاری آزمون کتبی/ مصاحبه فنی/تخصصی، انجام معاینات طب صنعتی و گزینش به صورت قراردادی مدت موقت طبق ضوابط قانون کار و تأمین اجتماعی دعوت به همکاری نماید.

کارشناسی مهندسی شیمی پالایش/ طراحی‌ فرآیندهای‌ صنایع‌ نفت‌/ صنایع شیمیایی 50
مهندسی برق قدرت 4
مهندسی برق الکترونیک 2
مهندسی مکانیک طراحی جامدات/ حرارت و سیالات 11
مهندسی صنایع صنایع/ سیستم های بهره وری 4
مهندسی کامپیوتر سخت افزار 1
مهندسی کامپیوتر نرم افزار 3
مهندسی عمران عمران 3
مهندسی مواد متالورژی صنعتی 1
مدیریت دولتی مدیریت دولتی 20
مدیریت بازرگانی مدیریت بازرگانی 8
حسابداری -- 2
علوم تربیتی مدیریت برنامه¬ریزی آموزشی 1
مدیریت بیمه -- 1
جمع 111
کاردانی برق الکتروتکنیک، برق صنعتی 20
برق الکترونیک، الکترونیک عمومی 11
نقشه‌کشی نقشه کشی صنعتی 1
شیمی پالایش، پتروشیمی،صنایع شیمیایی 100
مکانیک ساخت و تولید، تاسیسات حرارتی و برودتی 7

1- شرایط عمومی داوطلبان

1-1- تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران و متدین به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور

1-2- عدم سوء پیشینه کیفری

1-3- دارا بودن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم غیر پزشکی در زمان ثبت نام

1-4- داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمانی و عدم اعتیاد به مواد مخدر به تائید طب صنعتی بهداشت و درمان صنعت نفت هرمزگان و مرکز بهداشت مورد تائید شرکت پالایش نفت بندرعباس
1-5- عدم اشتغال و تعهد خدمت در دستگاههای دولتی و مراکز وابسته، مؤسسات و شرکتها و نهادهای انقلابی در زمان دعوت بکار

1-6- حداکثر سن متقاضیان برای دارندگان مدرک کاردانی 26 سال (متولدین 1/5/1367 به بعد) و کارشناسی 29سال تمام (متولدین 1/5/1364 به بعد) است.

تبصره: برای دارندگان کارت پایان خدمت، مدت زمان خدمت نظام وظیفه (تا حداکثر 2 سال) به حداکثر سقف سنی افزوده می‌شود.

1-7- سپردن تعهد نامه محضری مبنی بر خدمت در شرکت پالایش نفت بندرعباس بمدت 10 سال تمام

2- سایر شرایط و تذکرات لازم

2-1- شرکت هیچگونه تعهدی در قبال تأمین مسکن پذیرفته شدگان نخواهد داشت.

2-2- برقراری سرویس ایاب و ذهاب از مناطق مرکزی بندرعباس به پالایشگاه و بالعکس خواهد بود.

2-3- ارزش تحصیلی پذیرفته شدگان مطابق مدارک تحصیلی خواهد بود که در زمان ثبت نام و شرکت در آزمون ارائه نموده‌اند، بنابراین به مدارک تحصیلی بالاتر که در بدو اشتغال بکار یا حین خدمت ارائه گردد هیچگونه ترتیب اثری داده نخواهد شد. ضمناً به مدارک ارسالی توسط دارندگان مدارک تحصیلی کمتر یا بالاتر از مقاطع تحصیلی لیسانس و کاردانی در رشته‌های تحصیلی اعلام شده و همچنین به مدارک معادل ترتیب اثر داده نخواهد شد.

2-4- خانواده های معزز شهدا و مفقودین، آزادگان، جانبازان و رزمندگان طبق ضوابط و مقررات موضوعه از امتیازات مربوطه برخوردار خواهند شد.

2-5- در شرایط یکسان، اولویت جذب با داوطلبان بومی استان هرمزگان، خانواده معظم شهدا(فرزندان)، فرزندان جانبازان بالاتر از 25 درصد (حالت اشتغال) و آزادگان با بیش از یکسال اسارت می باشد.

تبصره: داوطلب بومی به فردی اطلاق میشود که دارای یکی از شرایط ذیل باشد:

الف- محل تولد و صدور شناسنامه داوطلب استان هرمزگان باشد.

ب- حداقل دو مقطع تحصیلی(ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان) یا کل مقطع تحصیلی کارشناسی پیوسته را در استان هرمزگان طی کرده باشند.

ج- داوطلب حداقل بمدت پنج سال منتهی به تاریخ 1/6/93 در استان هرمزگان سکونت داشته باشد، در صورت قبولی در آزمون کتبی، ارائه مدارک مثبته در خصوص سکونت داوطلب در استان هرمزگان الزامی است. لذا چنانچه در بررسیها و یا در مرحله گزینش عدم سکونت داوطلب در مدت قید شده در بندرعباس محرز شود کتمان حقیقت تلقی شده و موضوع جذب وی لغو می‌شود و حق هر گونه اعتراضی از داوطلب سلب می‌گردد .

2-6- افرادی که در آزمون کتبی/مصاحبه فنی/تخصصی/گزینش و معاینات طب صنعتی موفقیت کسب نموده و فراخوانی می‌شوند بایستی قبل از آغاز دوره آموزشی و شروع بکار تعهدات محضری و تضامین لازمی که از سوی شرکت تعیین می‌گردد ارائه نمایند.

2-7- پذیرفته شدگانی که در طول دوره آموزشی یا پس از طی کردن دوره آموزشی از عقد قرارداد شروع بکار خودداری نمایند کلیه هزینه های مربوطه به تشخیص شرکت از ضامن آنان وصول خواهد شد.

2-8- نتایج آزمون کتبی بصورت دو تا سه برابر ظرفیت اعلام خواهد شد. لذا کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون کتبی هیچگونه حق جذب ایجاد نمی‌کند و انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل مصاحبه فنی/تخصصی، معاینات طب صنعتی و گزینش و با رعایت اولویت های مقرر صورت می پذیرد. بنابراین شرکت پالایش نفت بندرعباس هیچگونه تعهدی در قبال جذب نفرات ذخیره نخواهد داشت و فقط در صورت ریزش یا انصراف نفرات اصلی و نیاز شرکت، افراد ذخیره بر اساس اولویت امتیازات مکتسبه جایگزین خواهند شد.

2-9- مدرک تحصیلی دواطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ پایان خدمت نظام وظیفه و یا کارت معافیت دائم غیر پزشکی آنان بعد از تاریخ 1/5/1393 باشد، بهیچ وجه مورد تائید و پذیرش قرار نخواهد گرفت.

2-10- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال مدارک بصورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، مصاحبه و جذب محرز شود که داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم جذب (قرارداد)، حکم مزبور لغو و بلااثر می گردد.

2-11- مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی در صورت پذیرفته شدن در آزمون کتبی بایستی به تائید سازمان مرکزی دانشگاه مذکور برسد .

2-12- مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان خارج از کشور باید به تائید اداره کل دانش آموختگان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رسیده باشد.

2-13- مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه جامع علمی کاربردی صرفاً پس از گذراندن آزمون جامع آن دانشگاه قابل قبول خواهد بود .

2-14- مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور می بایست از طریق سازمان مرکزی پیام نور صادر گردیده باشد .

2-15- دارا بودن مدرک تحصیلی و یا گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع، رشته و گرایش تحصیلی و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد الزامی است.

2-16- فارغ التحصیلان در مقاطع تحصیلی بالاتر حق شرکت در آزمون استخدامی مقاطع پائین تر را نخواهند داشت و در صورت عدم رعایت، از انجام مراحل استخدامی محروم شده و در صورت استخدام، قرارداد استخدامی ایشان فسخ خواهد شد.

2-17- -چنانچه داوطلب با ذکر مشخصات غیر واقعی در فرم ثبت نام اقدام به شرکت در آزمون نماید، با مشخص شدن عدم صحت مندرجات در مراحل بعدی (حتی در صورت پذیرش در آزمون و اشتغال به کار) موضوع بکارگیری وی منتفی و در صورت لزوم مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
2-18- قبل از واریز وجه ثبت نام لازم است متقاضیان از احراز شرایط خود با مفاد آگهی استخدام اطمینان حاصل نمایند بدیهی است هزینه ثبت نام به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.

3-مراحل و مدارک مدارک موردنیاز جهت ثبت نام

ثبت نام واجدین شرایط منحصراً از روز شنبه مورخ 11/5/93 لغایت دوشنبه 20/5/93 با مراجعه به سایت www.hormozgan.ac.ir/Pages/azmoun.aspx انجام می‌پذیرد. ضمناً کلیه اطلاع رسانی های آتی از طریق همین سایت صورت خواهد گرفت. مراحل ثبت‌نام به صورت ذیل است:

1- مراجعه به سایت ثبت‌نام به نشانی www.hormozgan.ac.ir/Pages/azmoun.aspx

2- تکمیل فرم تقاضانامه الکترونیکی در سایت مذکور

3- ارسال عکس: داوطلب می بایست یک قطعه عکس پرسنلی 4 × 3 با حجم کمتر از 40 کیلو بایت را اسکن نموده و فایل آن را از طریق سامانه ثبت نام اینترنتی ارسال نماید.
4- ارسال اسکن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم غیر پزشکی با حجم کمتر از 40 کیلو بایت باشد.

5- اسکن مدرک تحصیلی منطبق با شرایط آگهی جذب با حجم کمتر از 80کیلوبایت (گواهی اشتغال به تحصیل، یا گواهی لغو معافیت تحصیلی صادره برای حوزه نظام وظیفه و یا گواهی صادره توسط دانشگاهها مبنی بر اعلام واحدهای گذرانده شده و یا ریز نمرات مورد پذیرش نخواهد بود).
6- ارسال اسکن کارت ملی با حجم کمتر از 40کیلوبایت

7- پرداخت وجه ثبت نام: واریز مبلغ سیصد هزار ریال به عنوان حق ثبت نام بحساب شماره 2305052682 بانک تجارت شعبه پالایشگاه بندرعباس (کدشعبه 23050) بنام شرکت پالایش نفت بندرعباس یا به شماره حساب 1979797172 بانک ملت شعبه مرکزی(کدشعبه 43414) بنام شرکت پالایش نفت بندرعباس. ضمناً در موقع ثبت نام باید اسکن فیش واریزی پیوست گردد که حجم فایل آن نباید بیشتر از 80کیلوبایت باشد.

تذکر 1: نام پرداخت کننده فیش واریزی باید با نام متقاضی شرکت در آزمون یکسان باشد.

تذکر 2: ثبت نام نهایی منوط به تکمیل کلیه مراحل و دریافت کد رهگیری از سیستم می باشد.

تذکر 3: لازم به ذکر است هر داوطلب تنها امکان یک بار ثبت نام و انتخاب فقط یک رشته شغلی را دارد . ضمناً ثبت نام بصورت ناقص یا به نحو غیر از ثبت نام از طریق سامانه اینترنتی مذکور مورد قبول نبوده و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد .

تذکر 4: داوطلبان باید یک هفته پس از ثبت نام به سایت مذکور مراجعه کرده با ورود کد رهگیری از وضعیت ثبت نام نهایی خود مطلع شوند و جهت چاپ صفحه تاییدیه نهایی ثبت نام خود اقدام نمایند.

تذکر 5: لازم است داوطلبان گرامی در مرحله ثبت نام اینترنتی در تکمیل اطلاعات دقت نمایند. مسئولیت درستی اطلاعات وارد شده به‌عهده داوطلب بوده و پس از اعلام نتایج آزمون کتبی، دعوت شدگان برای مصاحبه بایستی اصل مدارک خواسته شده و کپی آنها را به همراه داشته باشند.

تذکر 6: هر فرد تنها حق ثبت نام و شرکت در آزمون یک مقطع، رشته و گرایش را دارد.
تذکر بسیار مهم: متقاضیان می بایست در طول فرآیند جذب به صورت مستمر، جهت آگاهی از اطلاعیه ها و نتایج مراحل مختلف، به وبسایت ثبت‌نام مراجعه نمایند. لذا عدم اطلاع داوطلب از مراحل و جزئیات آزمون جذب موجب هیچ گونه حقی برای وی نمی گردد.

4- زمان توزیع کارت ورود به جلسه

کارت ورود به جلسه آزمون کتبی از روز یکشنبه مورخ 16/6/93 لغایت چهارشنبه مورخ 19/6/93 از طریق سایت ثبت‌نام قابل دریافت است.

5- زمان و محل برگزاری آزمون

تاریخ برگزاری آزمون هر داوطلب در یکی از روزهای پنجشنبه یا جمعه مورخ 20/6/93 یا 21/6/93 در شهر بندرعباس می‌باشد. حوزه برگزاری آزمون در کارت ورود به جلسه داوطلبین قید خواهد شد.
6- مواد آزمون

آزمون عمومی و تخصصی بصورت چهار گزینه ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ های نادرست برگزار می گردد. مواد آزمونهای عمومی و اختصاصی در سایت ثبت نام ذکر شده است.

داوطلبان می‌توانند درصورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر درخصوص شرکت پالایش نفت بندرعباس به سایت شرکت به آدرس www.baorco.ir و برای اطلاعات مرتبط به آزمون به سایت ثبت نام مراجعه و یا در ساعات اداری منحصراً با شماره تلفن 3553363-0761 (دانشگاه هرمزگان) تماس حاصل نمایند.
 

 

احمد داراب پور
عضو فعال
کارشناس ارشد نمودارگیری از مخازن

به اشتراک بگذارید
برای ارسال نظر باید ثبت نام کنید یا به حساب خود وارد شوید.

parisaa
parisaa
عضو فعال
و باز هم نیروی اقا
۱۳۹۳/۱۲/۰۵ ۱۹:۲۰

13631
0