refinaryrig


مرکز آموزش

مرکز آموزش مهندسان نفت ایران، مجموعه ای تخصصی در حوزه های مختلف صنعت نفت ایران است که نخبگان صنعت نفت را جمع آوری کرده تا بتوانند تجربیات و دانش خود را به سایر اعضا انتقال دهند. آموزش ها به صورت دوره های آنلاین مجازی، دوره های حضوری سازمانی و ویدیو های آفلاین هستند. حضور ۵۰ هزار عضو متخصص در انجمن به ما امکان شناسایی استعداد ها و تخصص ها در بین این افراد را داده است. زیرساخت های فنی تهیه شده این قابلیت را فراهم کرده تا بدون در نظر گرفتن فواصل جغرافیایی بتوانیم اعضا را از حضور این استعداد ها بهره مند کنیم.
پتانسیل های فعلی انجمن را می توان در حوزه های آموزش انواع نرم افزار تخصصی، دروس علمی صنعت نفت، ورکشاپ های صنعتی، همایش های هدایت تحصیلی و آمادگی کنکور کارشناسی ارشد و دکترا در بخش های بالادستی تا پایین دستی تقسیم بندی کرد.

آموزش های آنلاین


دوره های آموزشی به صورت کاملا آنلاین برگزار می شوند. در هر جای دنیا و ایران که باشید تنها با وارد شدن به سامانه آموزش انجمن مهندسان نفت ایران می توانید در ساعت مقرر به پنل آنلاین وصل شده و در کلاس شرکت کنید.
در این پنل علاوه بر صفحه مانیتور استاد، صدا و تصویر و همچنین تخته او را می توانید ببینید. به علاوه می توانید از استاد اجازه بگیرید و سوال خود را مطرح کنید. این آموزش ها روی سامانه آنلاین ذخیره می شوند و در هر زمان بعدی می توانید مجدد به سامانه مراجعه کنید و بخش های قبلی را تماشا کنید. به این ترتیب آموزش ها به صورت مادام در ذهن شما باقی می ماند چون به هنگام فراموشی می توانید مراجعه کنید و مجدد از آموزش ها استفاده کنید. دوره های آنلاین باعث کاهش هزینه های برگزاری و هزینه های دانش پژوهان می شود. به علاوه دوره های آنلاین آموزش صنعت نفت به ما کمک می کند از ظرفیت اساتید خبره در سراسر ایران و جهان بهره بگیریم و بتوانیم با کمترین هزینه دانش پژوهان را از آن ها بهره مند کنیم.

استعلام گواهی نامه


برای ارزیابی صحت و انقضای گواهی نامه های صادر شده از سمت انجمن می توانید با وارد کردن کد گواهی نامه در کادر زیر، اصالت آن را ارزیابی کنید.
چنانچه کد وارد شده صحیح و معتبر باشد اصل مدرک صادر شده نمایش داده می شود.

Certificate Verification


In order to verify certificates issued by the Iranian Scientific Society of Petroleum Engineers, enter its unique code in the following box and submit the form. If the certificate is valid its original image will be shown. Certificate Verification

ویدیو های آفلاین


به منظور تسهیل آموزش بخشی از آموزش ها به صورت فایل های ویدیویی و متنی آماده شده اند که با قیمتی پایین تر قابل ارایه هستند.
مهمترین تفاوت ویدیو های آفلاین با کلاس های آنلاین عدم امکان پرسش از استاد در مواردی است که برای دانش پژوهان ابهام به وجود می آید. به عبارت دیگر در کلاس های آنلاین به دلیل زنده بودن شرایط، استاد می تواند به سوالات دانشجو پاسخ داده یا ابهام وی را با دسترسی به مانیتور وی رفع کند. اما ویدیو های آفلاین این امکان را ندارند. به علاوه به کلاس های آفلاین هیچ گواهی ای اعطا نمی شود.
در این بخش بعضی آموزش های رایگان نیز ارایه شده است. بعلاوه برخی آموزش ها به صورت PDF ارایه شده اند.
برای مرور آموزش های آپلود شده به صورت آفلاین روی دکمه زیر کلیک کنید.

آموزش های فوق برنامه


برای درخواست آموزش های زیر با ما تماس بگیرید:
* دوره های آموزشی که در تقویم آموزشی موجود نیستند.
* آموزش دروس مهندسی نفت و شیمی
* کلاس کنکور مهندسی نفت و شیمی

همچنین برای هر گونه همکاری با انجمن می توانید مراتب را با ما در میان بگذارید.
راه های ارتباطی: