refinaryrig

دوره آموزشی صفر تا صد آزمون آیلتس سطح متوسط به بالا


کد دوره:
IELTS 1401.00
نوع دوره:
آفلاین با قابلیت دانلود
مدت زمان دوره:
۷۰ ساعت
شهریه :
۳۰۰۰۰۰۰ تومان
گارانتی بازگشت وجه
در صورت عدم رضایت از پکیج برای بخش های استفاده نشده
ثبت نام و رزرو آیلتس
* پرداخت آنلاین برای افراد مقیم خارج 120 یورو می باشد.

زمان بندی: دوره به صورت آفلاین می باشد.

درباره دوره:

آیلتس سامانه جهانی ارزیابی زبان انگلیسی و یکی از آزمون‌های مورد قبول و معتبر زبان انگلیسی است که در سراسر جهان برگزار می‌شود. آیلتس در واقع آزمونی بریتانیایی بوده و از این نظر در برابر آزمون آمریکایی تافل، قرار می‌گیرد. داوطلبان آزمون آیلتس در کنار تفاوت ساختاری آزمون آیلتس به تافل، باید هنگام انتخاب کشور مقصد در مهاجرت نیز بین این دو آزمون، اولویت‌بندی داشته باشند. این آزمون به دست دانشگاه کمبریج انگلستان، شورای فرهنگی بریتانیا و مرکز آیلتس استرالیا برگزار می‌شود.

نمره‌بندی این آزمون از ۱ تا ۹ سطح را شامل می‌شود که نمرهٔ قبولی برای آزمون وجود ندارد، اما به‌طور معمول سطح ۵ نمرهٔ متوسط و ۶ به بالا خوب تلقی می‌شود. دانشگاه کمبریج، دانشگاه آکسفورد و دانشگاه هاروارد آیلتس با حداقل سطح ۷ را می‌پذیرند.

آزمون آیلتس از ۴ بخش شنیدار، خواندن، نوشتن و مکالمه تشکیل شده‌است که نمره نهایی آیلتس، میانگین این ۴ بخش در نظر گرفته می‌شود. در صورتی که بهتر است هر کدام از آنها کمتر از نمره متوسط نباشد. کل آزمون دارای دو گونه دانشگاهی (Academic) و آموزش عمومی(General training) است که گونهٔ آکادمیک برای ورود به دانشگاه‌ها مورد نیاز می‌باشد.

آیلتس معیاری است جهت سنجش دانش زبان انگلیسی اشخاصی که می‌خواهند در کشورهای انگلیسی زبان درس بخوانند، کار کنند یا به آن کشورها مهاجرت نمایند. آزمون آیلتس با همکاری مشترک دانشگاه کمبریج، کنسولگری انگلستان و سازمان IDP استرالیا برگزار می‌شود. این امتحان از بالاترین و معتبرترین استانداردهای بین‌المللی جهت سنجش سطح زبان انگلیسی داوطلبان پیروی می‌کند و چهار توانائی شنیداری (Listening)، خوانداری (Reading)، نوشتاری (Writing) و گفتاری (Speaking) را مورد ارزیابی قرار می‌دهد. بسیاری از دانشگاه‌ها در کشورهای مختلفی همچون کانادا، انگلستان، استرالیا، نیوزیلند و آمریکا آزمون آیلتس را به رسمیت می‌شناسند. همچنین جهت مهاجرت به کشورهای کانادا، استرالیا و نیوزلند، داشتن مدرک آیلتس الزامی است. این امتحان در بیش از ۲۷۰ مرکز امتحانی واقع در ۱۱۰ کشور مختلف دنیا برگزار می‌گردد. شرکت کنندگان در آزمون آیلتس به طیف وسیعی از سوالات بسیار ساده تا بسیار مشکل پاسخ می‌دهند. نمرهٔ هر بخش از امتحان بین صفر تا ۹ می‌باشد. نمرهٔ کلی امتحان با معدل‌گیری از نمره چهار بخش امتحان محاسبه می‌گردد. در کارنامه آیلتس، علاوه بر نمره کلی، نمره هر بخش به‌طور جداگانه ذکر می‌شود.

 

مشخصات دوره جامع آموزش صفر تا صد آزمون آیلتس

مختص زبان آموزان سطح intermediate به بالا

52 جلسه آموزش فشرده ی مهارتهای چهارگانه ی آیلتس به صورت آفلاین (قابلیت دانلود جلسات و تماشای چند باره ی کلاسها بدون محدویت زمانی)

بررسی و آنالیز دقیق جدیدترین نمونه سوالات جهانی منتشر شده از طرف دانشگاه کمبریج انگلستان

ارائه ی معتبر ترین نمونه سوالات جهانی اسپیکینگ

تصحیح هوم ورک های تعیین شده و پشتیبانی آنلاین در هر جلسه

قابلیت پرداخت هزینه ی دوره به صورت اقساط

در هر مقطع از دوره چنانچه زبان آموزان از کیفیت مطالب تدریس شده ناراضی باشند، هزینه ی باقیمانده از دوره به آنان مسترد خواهد شد

این دوره مختص زبان آموزان سطح متوسط به بالا بوده و برای زبان آموزان در سطوح پایین تر، دوره ی جداگانه ی "beginner-Intermediate" برگزار خواهد شد.


درباره مدرس:

امید امیری

دارای مدرک بین المللی تدریس زبان انگلیسی از VTTC کانادا
دارای مدرک بین المللی تدریس زبان انگلیسی از InterTESOL آمریکا
مدرس دوره های آمادگی آیلتس در دانشگاه


نظرات شرکت کنندگان
تاکنون نظری ثبت نشده است.

نحوه برگزاری:
دوره به صورت اعطای فایل ضبط شده کلاس ها می باشد. ضبط کلاس ها با بالاترین کیفیت ممکن بوده و قابلیت دانلود این فایل ها وجود دارد. البته از نظر شرعی و حقوق استفاده، فایل ها برای استفاده یک نفر ارایه می شود. جلسات کلاس ها از هم جدا بوده و در صورت داشتن شرایط بازگشت وجه در دوره، مبلغ بازگشتی صرفا به ازای جلسات دانلود نشده از سیستم خواهد بود.

نحوه دریافت تخفیف:
تخفیفات ویژه برای ثبت نام در کلاس ها شامل تخفیف دانشجویی، تخفیف ثبت نام چند کلاس، تخفیف ثبت نام گروهی و تخفیف انجمن علمی دانشگاه ها است..
برای اعمال تخفیف در شهریه کلاس ها باید در آن ها ثبت نام کنید و سپس مدارک مربوط به تخفیف را برای ما ارسال کنید تا مبلغ نهایی را در فاکتور شما اعمال کنیم. IELTS

سایر کلاس ها:
سایر کلاس های فعال به شرح زیر هستند. با ثبت نام همزمان در بیش از یک کلاس می توانید از تخفیف چند کلاسی بهره مند شوید.
شیرهای صنعتی
شیرهای صنعتی
درحال رزرو
افسر HSE
افسر HSE
درحال رزرو

سوالی دارید؟
چنانچه درباره کلاس سوال و ابهامی دارید می توانید از طریق راه های زیر با ما در تماس باشید.
تماس تلفنی ۰۹۱۰۵۶۴۲۳۵۶ سامانه پیامک ۱۰۰۰۹۱۰۵۶۴۲۳۵۶ ارسال ایمیل info@iran-spe.com چت تلگرام چت واتساپ