refinaryrig

دوره آموزشی صفر تا صد آزمون آیلتس سطح متوسط به بالا


کد دوره:
IELTS 1402.01
مدت دوره:
۷۰ ساعت
نوع دوره:
آفلاین با قابلیت دانلود
اعطای مدرک دوره:
تکمیل ۱۰۰٪ کلاس های آنلاین یا ضبط شده
روش برگزاری و شهریه:
دوره ضبط شده: ۱۷۴۹ هزارتومان
تضمین برگشت وجه و قوانین کنسلی
گارانتی بازگشت وجه
در صورت عدم رضایت از پکیج برای بخش های استفاده نشده

تخفیف ها:
کلیه دانش پژوهانی که برای اولین بار در دوره های Iran-SPE شرکت می کنند، می توانند از کد تخفیف ده درصدی Welcome استفاده کنند.
دانشجویان با ارسال تصویر کارت دانشجویی معتبر به واتسپ یا دایرکت اینستاگرام یا تلگرام مجموعه می توانند از ۱۰ تا ۲۰ درصد تخفیف بهره مند شوند.
با عضویت در پیج IranSPE یا کانال IranSPE می توانید از کد های تخفیف مناسبتی نیز بهره مند شوید.

زمان بندی: دوره به صورت آفلاین می باشد.

درباره دوره:

آیلتس سامانه جهانی ارزیابی زبان انگلیسی و یکی از آزمون‌های مورد قبول و معتبر زبان انگلیسی است که در سراسر جهان برگزار می‌شود. آیلتس در واقع آزمونی بریتانیایی بوده و از این نظر در برابر آزمون آمریکایی تافل، قرار می‌گیرد. داوطلبان آزمون آیلتس در کنار تفاوت ساختاری آزمون آیلتس به تافل، باید هنگام انتخاب کشور مقصد در مهاجرت نیز بین این دو آزمون، اولویت‌بندی داشته باشند. این آزمون به دست دانشگاه کمبریج انگلستان، شورای فرهنگی بریتانیا و مرکز آیلتس استرالیا برگزار می‌شود.

نمره‌بندی این آزمون از ۱ تا ۹ سطح را شامل می‌شود که نمرهٔ قبولی برای آزمون وجود ندارد، اما به‌طور معمول سطح ۵ نمرهٔ متوسط و ۶ به بالا خوب تلقی می‌شود. دانشگاه کمبریج، دانشگاه آکسفورد و دانشگاه هاروارد آیلتس با حداقل سطح ۷ را می‌پذیرند.

آزمون آیلتس از ۴ بخش شنیدار، خواندن، نوشتن و مکالمه تشکیل شده‌است که نمره نهایی آیلتس، میانگین این ۴ بخش در نظر گرفته می‌شود. در صورتی که بهتر است هر کدام از آنها کمتر از نمره متوسط نباشد. کل آزمون دارای دو گونه دانشگاهی (Academic) و آموزش عمومی(General training) است که گونهٔ آکادمیک برای ورود به دانشگاه‌ها مورد نیاز می‌باشد.

آیلتس معیاری است جهت سنجش دانش زبان انگلیسی اشخاصی که می‌خواهند در کشورهای انگلیسی زبان درس بخوانند، کار کنند یا به آن کشورها مهاجرت نمایند. آزمون آیلتس با همکاری مشترک دانشگاه کمبریج، کنسولگری انگلستان و سازمان IDP استرالیا برگزار می‌شود. این امتحان از بالاترین و معتبرترین استانداردهای بین‌المللی جهت سنجش سطح زبان انگلیسی داوطلبان پیروی می‌کند و چهار توانائی شنیداری (Listening)، خوانداری (Reading)، نوشتاری (Writing) و گفتاری (Speaking) را مورد ارزیابی قرار می‌دهد. بسیاری از دانشگاه‌ها در کشورهای مختلفی همچون کانادا، انگلستان، استرالیا، نیوزیلند و آمریکا آزمون آیلتس را به رسمیت می‌شناسند. همچنین جهت مهاجرت به کشورهای کانادا، استرالیا و نیوزلند، داشتن مدرک آیلتس الزامی است. این امتحان در بیش از ۲۷۰ مرکز امتحانی واقع در ۱۱۰ کشور مختلف دنیا برگزار می‌گردد. شرکت کنندگان در آزمون آیلتس به طیف وسیعی از سوالات بسیار ساده تا بسیار مشکل پاسخ می‌دهند. نمرهٔ هر بخش از امتحان بین صفر تا ۹ می‌باشد. نمرهٔ کلی امتحان با معدل‌گیری از نمره چهار بخش امتحان محاسبه می‌گردد. در کارنامه آیلتس، علاوه بر نمره کلی، نمره هر بخش به‌طور جداگانه ذکر می‌شود.

 

مشخصات دوره جامع آموزش صفر تا صد آزمون آیلتس

مختص زبان آموزان سطح intermediate به بالا

52 جلسه آموزش فشرده ی مهارتهای چهارگانه ی آیلتس به صورت آفلاین (قابلیت دانلود جلسات و تماشای چند باره ی کلاسها بدون محدویت زمانی)

بررسی و آنالیز دقیق جدیدترین نمونه سوالات جهانی منتشر شده از طرف دانشگاه کمبریج انگلستان

ارائه ی معتبر ترین نمونه سوالات جهانی اسپیکینگ

تصحیح هوم ورک های تعیین شده و پشتیبانی آنلاین در هر جلسه

قابلیت پرداخت هزینه ی دوره به صورت اقساط

در هر مقطع از دوره چنانچه زبان آموزان از کیفیت مطالب تدریس شده ناراضی باشند، هزینه ی باقیمانده از دوره به آنان مسترد خواهد شد

این دوره مختص زبان آموزان سطح متوسط به بالا بوده و برای زبان آموزان در سطوح پایین تر، دوره ی جداگانه ی "beginner-Intermediate" برگزار خواهد شد.


درباره مدرس:

امید امیری

دارای مدرک بین المللی تدریس زبان انگلیسی از VTTC کانادا
دارای مدرک بین المللی تدریس زبان انگلیسی از InterTESOL آمریکا
مدرس دوره های آمادگی آیلتس در دانشگاه


گارانتی دوره
چنانچه پس از تهیه دوره از محتوا رضایت نداشتید می توانید آموزش خریداری شده را مطابق قوانین کنسلی لغو کنید.

نظرات شرکت کنندگان
تاکنون نظری ثبت نشده است.

نحوه برگزاری:
دوره به صورت اعطای فایل ضبط شده کلاس ها می باشد. ضبط کلاس ها با بالاترین کیفیت ممکن بوده و قابلیت دانلود این فایل ها وجود دارد. البته از نظر شرعی و حقوق استفاده، فایل ها برای استفاده یک نفر ارایه می شود. جلسات کلاس ها از هم جدا بوده و در صورت داشتن شرایط بازگشت وجه در دوره، مبلغ بازگشتی صرفا به ازای جلسات دانلود نشده از سیستم خواهد بود.

نحوه دریافت نرم افزار
به همراه کلاس های نرم افزاری، لینک دانلود و فعالساز نرم افزار نیز ارایه می شود. با این حال ممکن است آموزش لزوما بر مبنای اخرین نسخه نرم افزار نباشد. معمولا لایسنس آخرین نسخه نرم افزار ها به صورت رایگان منتشر نشده است و برای آن نیاز به پرداخت هزینه جداگانه است.

سایر کلاس ها:
سایر کلاس های فعال به شرح زیر هستند. با ثبت نام همزمان در بیش از یک کلاس می توانید از تخفیف چند کلاسی بهره مند شوید.
شبیه سازی سیلابزنی مواد شیمیایی با UTCHEM
شبیه سازی سیلابزنی مواد شیمیایی با UTCHEM
شروع کلاس از تابستان ۱۴۰۳
تجهیزات فرایندی دوار
تجهیزات فرایندی دوار
به صورت ضبط شده
تجهیزات فرایندی ثابت
تجهیزات فرایندی ثابت
به صورت ضبط شده
شیرهای صنعتی
شیرهای صنعتی
به صورت ضبط شده
افسر HSE
افسر HSE
به صورت ضبط شده

سوالی دارید؟
چنانچه درباره کلاس سوال و ابهامی دارید می توانید از طریق راه های زیر با ما در تماس باشید.
تماس تلفنی ۰۹۱۰۵۶۴۲۳۵۶ سامانه پیامک ۱۰۰۰۹۱۰۵۶۴۲۳۵۶ ارسال ایمیل info@iran-spe.com چت تلگرام چت واتساپ