refinaryrig

دوره آموزشی مدلسازی راکتورها با سیمولینک


کد دوره:
SIMULINK 1400.11
تاریخ شروع:
به زودی *
مدت زمان دوره:
۱۰ ساعت
شهریه آزاد:
۲۵۰۰۰۰ تومان
شهریه دانشجویی:
(۳۰ درصد تخفیف) ۱۷۵۰۰۰ تومان
ثبت نام و رزرو سیمولینک
* پرداخت آنلاین برای افراد مقیم خارج 10 یورو می باشد.

زمان بندی: این دوره در حال رزرو است. با ثبت نام در دوره به محض تشکیل کلاس به شما اطلاع می دهیم.

درباره دوره:

هدف درس : یکی از ماژول های مهم نرم افزار MATLAB سیمولینک نام دارد . این ابزار قدرتمند برای تحلیل سیستم هایی که با زمان تغییر می کنند و اصطلاحا دینامیک هستند بسیار اهمیت دارد . زیرا ابزار هایی خوبی نیز برای کنترل فرآیند و بررسی رفتار دینامیکی سیستم در اختیار کاربر قرار می دهد . در این درس هدف بررسی انواع راکتور های شیمیایی به عنوان قلب هر فرآیند با استفاده از سیمولینک است . با تکیه بر مثال نحوه مدل سازی راکتور ها توضیح داده می شود و ضمن توضیحات بخش های مرتبط با سیمولینک بررسی می گردد . علاوه بر این مورد یکی از زیر مجموعه های سیمولینک که اس فانکشن نام دارد نیز بررسی خواهد شد .

سرفصل ها


فصل اول : بررسی راکتور BATCH در سیمولینک

فصل دوم : بررسی راکتور CSTR در سیمولینک

فصل سوم : بررسی راکتور کاتالیستی بستر ثابت حالت پایا در سیمولینک و اس فانکشن

فصل چهارم : بررسی راکتور کاتالیست بستر ثابت متغیر با زمان


درباره مدرس:

آرمین فضلی نژاد
دانش پژوه دکترای مهندسی شیمی
دستیار آموزشی در دروس مهندسی شیمی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد
پژوهشگر برتر گروه شیمی دانشگاه فرودسی مشهد
زمینه های پژوهشی: شبیه سازی و مدل سازی راکتور، کاتالیست، مدل سازی فرایند
عضو تیم مشاوره علمی Iran-SPE

نظرات شرکت کنندگان
تاکنون نظری ثبت نشده است.

نحوه برگزاری:
دوره های آموزشی به صورت کاملا آنلاین برگزار می شوند. در هر جای دنیا و ایران که باشید تنها با وارد شدن به سامانه آموزش انجمن مهندسان نفت ایران می توانید در ساعت مقرر به پنل آنلاین وصل شده و در کلاس شرکت کنید.
در این پنل علاوه بر صفحه مانیتور استاد، صدا و تصویر و همچنین تخته او را می توانید ببینید. به علاوه می توانید از استاد اجازه بگیرید و سوال خود را مطرح کنید. این آموزش ها روی سامانه آنلاین ذخیره می شوند و دست کم تا دو سال بعد از اتمام دوره می توانید مجدد به سامانه مراجعه کنید و بخش های قبلی را تماشا کنید. به این ترتیب آموزش ها به صورت مادام در ذهن شما باقی می ماند چون به هنگام فراموشی می توانید مراجعه کنید و مجدد از آموزش ها استفاده کنید. دوره های آنلاین باعث کاهش هزینه های برگزاری و هزینه های دانش پژوهان می شود. به علاوه دوره های آنلاین آموزش صنعت نفت به ما کمک می کند از ظرفیت اساتید خبره در سراسر ایران و جهان بهره بگیریم و بتوانیم با کمترین هزینه دانش پژوهان را از آن ها بهره مند کنیم.
در دوره های آموزش صنعت نفت که به صورت آنلاین برگزار می شود بدون نصب هیچ گونه نرم افزار اضافه و تنها با داشتن اینترنت و وارد شدن به سامانه طراحی شده انجمن مهندسان نفت ایران می توانید در کلاس ها شرکت کنید. حداقل شرایط برای شرکت در کلاس ها یک اینترنت با حداقل سرعت 512Kbps یا اینترنت موبایل 3G است. برای مشاهده کلاس ها و یا فایل های ضبط شده به هیچ گونه نرم افزار جانبی نیاز نیست و تنها داشتن گوگل کروم یا فایرفاکس کفایت میکند. قبل از برگزاری هر دوره امکان شرکت در یک جلسه تست به شما داده می شود تا بتوانید امکانات موجود خود را ارزیابی کنید.

مدرک اعطایی:
هدف اول ما در دوره های آموزشی انجمن مهندسان نفت ایران برگزاری کلاس با کیفیت است، لذا سیستمی طراحی کردیم که بعد از دوره هم بتوانید مجدد به سامانه برگشته و کلاس ضبط شده را ببینید تا مطالب برایتان یادآوری شود. در پایان هر یک از دوره های آموزشی صنعت نفت یک گواهینامه از طرف انجمنIran-SPE به فرد شرکت کننده اعطا می شود. این گواهی نامه آنلاین است و شماره سریال منحصر بفرد دارد و کارفرما می تواند با مراجعه به لینک درج شده از صحت آن اطمینان پیدا کند.
گواهی نامه های انجمن مهندسان نفت ایران به زبان انگلیسی بوده و چنانچه تمایل به معرفی آن به مراجع خارج از کشور داشتید نیازی به ترجمه ندارد.

نحوه دریافت تخفیف:
تخفیفات ویژه برای ثبت نام در کلاس ها شامل تخفیف دانشجویی، تخفیف ثبت نام چند کلاس، تخفیف ثبت نام گروهی و تخفیف انجمن علمی دانشگاه ها است..
برای اعمال تخفیف در شهریه کلاس ها باید در آن ها ثبت نام کنید و سپس مدارک مربوط به تخفیف را برای ما ارسال کنید تا مبلغ نهایی را در فاکتور شما اعمال کنیم. SIMULINK

سایر کلاس ها:
سایر کلاس های فعال به شرح زیر هستند. با ثبت نام همزمان در بیش از یک کلاس می توانید از تخفیف چند کلاسی بهره مند شوید.
شیرهای صنعتی
شیرهای صنعتی
درحال رزرو
افسر HSE
افسر HSE
درحال رزرو

سوالی دارید؟
چنانچه درباره کلاس سوال و ابهامی دارید می توانید از طریق راه های زیر با ما در تماس باشید.
تماس تلفنی ۰۹۱۰۵۶۴۲۳۵۶ سامانه پیامک ۱۰۰۰۹۱۰۵۶۴۲۳۵۶ ارسال ایمیل info@iran-spe.com چت تلگرام چت واتساپ